Iki 2024-07-24 atostogaujame, visus užsakymus pateiktus el. parduotuvėje
išsiųsime 2024-07-25. Atsiprašome už nepatogumus

Vyriškos kojinės

Kojinės - praktiškas, kasdien naudojamas daiktas. Įdomios, kokybiškos bei linksmos kojinės - tinkama dovana mylimam vyrui, broliui, tėčiui ar kolegai. Kategorijoje VYRIŠKOS KOJINĖS akys apraibs nuo didelės įvairovės originalių kojinių. Išsirinkti tikrai yra iš ko. Galima dovanoti kojines su originaliais užrašais, kojines pagal profesiją arba išskirtinius kojinių komplektus. Kojinių sudėtyje - net 90 % medvilnės.

Subkategorijos

 • Kojinių komplektai

  kojinių komplektaiTurėti unikalių kojinių porą - gerai, bet džiaugtis visu komplektu - dar geriau. Kategorijoje KOJINIŲ KOMPLEKTAI rasite išskirtinių kojinių komplektų, kurie ypač tiks išsiblaškiusiems vyrams, bet patiks ir stileivoms. Dalis kojinių komplektų skirti dėvėti skirtingomis savaitės dienomis, todėl įneš į vyro gyvenimą šiek tiek tvarkos. O komplektai su juokingais paveiksliukais suteiks pilkai kasdienybei sodresnių spalvų.

 • Kojinių poros

  kojinių poros su užrašaisMūsų apranga - mūsų asmenybės išraiška. Net ir kojinės gali daug pasakyti apie vyro būdą bei pomėgius. Išskirtinumo nevengiantiems vyrams tiks įdomios KOJINIŲ POROS. Net jei kojinės paprastai slepiasi po kita apranga, kiekvienam vyrui malonu gauti dovanų netikėtais užrašais papuoštas kojines. Čia rasite kojinių porų skirtų specialiai išeiginėms, kojinių su pažymėta kaire ir dešine puse, kojinių su meilės prisipažinimais ir daug kitų netikėtų idėjų.

 • Pagal profesijas

  kojines pagal profesijasJis jau turi mėlynas kojines, kojines su futbolo atributika, trumpesnes ir ilgesnes kojines, tačiau kojinių vis dar negana? Išeitis yra. Išrinkite kojines kategorijoje PAGAL PROFESIJAS. Čia rasite kojines ne tik tradicines profesijas turintiems vyrams - gydytojui, gaisrininkui, ar mechanikui - bet ir specifinių sričių specialistams: žvejui, IT guru ar vairuotojui. Nuo šiol teisingu taps posakis: apie vyrą reikia spręsti pagal jo kojines.

   

 • Vardinės kojinės

  vardinės kojinėsĮdėjus kojines į bendrą skalbinių krepšį didelėje šeimoje nuolat kyla painiava. „Kur dingo mano kojinės?“, - dažnas klausimas, kurį išgirsta žmona, mama ar mergina. Išmanios moterys jau žino išeitį - tai VARDINĖS KOJINĖS. Galima rinktis kojines tik su vyro vardu, arba su vardu bei papildomu prierašu. Užsisakius kojines, jos bus pagamintos per 1-2 darbo dienas, tad dovanos ilgai laukti nereikės.

 • Pagal pomėgius

  kojinių komplektaiJis jau turi mėlynas kojines, trumpesnes ir ilgesnes kojines, tačiau kojinių vis dar negana? Išeitis yra. Išrinkite kojines kategorijoje PAGAL POMĖGIUS. Čia rasite kojines ne tik tradicinius pomėgius turintiems vyrams - žvejys, medžiotojas, vairuotojas, ar net Žalgirio fanas. Nuo šiol teisingu taps posakis: apie vyrą reikia spręsti pagal jo kojines.  

Puslapyje rodoma 166 - 174 iš 174 dovanų
Puslapyje rodoma 166 - 174 iš 174 dovanų