Iki 2024-06-24 atostogaujame, visus užsakymus pateiktus el. parduotuvėje
išsiųsime 2024-06-24. Atsiprašome už nepatogumus

Anti gravitacinis termopuodelis - fotoaparato objektyvas

15,49 €


Prekyboje: turime

Pristatysime per: 1-2 darbo dienas


Kas rytą puodelis kavos išbudina ir leidžia pradėti naują dieną puikiai nusiteikus. Tačiau skubant kartais sunku suspėti puodeliu kavos pasimėgauti namuose ar kavinėje, todėl šiandien Jums siūlome ragauti gardžių gėrimų kad ir kur bebūtumėte – keliautumėte į darbą, studijas ar pas draugus bei mylimuosius!

Jei ir Jūs negalite įsivaizduoti nė dienos be karštos kavos ar arbatos, tačiau vis pritrūkstate laiko prisėsti ir pasimėgauti aromatinga kava prie pusryčių stalo, įsigykite šį termosą ir mėgstamas gėrimas Jus lydės tiek artimesnių kasdienių, tiek ir tolimesnių kelionių metu. Tai puodelis-termosas su gera termoizoliacija. Idealiai tinka naudoti keliaujant mašinoje, nes galima laikyti įprastuose automobilio laikikliuose. Puodelio izoliavimas leis jums visada gerti savo gėrimus karštus.

Puodelio vidus padengtas nerūdijančiu plienu, taigi jis puikiai išlaiko šilumą, be to lengva išvalyti ir higieniška naudoti.

Puodelio apačioje yra specialus lipnus padas kuris neleidžia puodeliui nukristi jį pastūmus, bet lengvai pakelia keliant aukštyn

Aukšis: 13 cm.

Skersmuo: 8 cm.

Talpa - 350 ml.

30 prekių toje pačioje kategorijoje: