Iki 2024-07-24 atostogaujame, visus užsakymus pateiktus el. parduotuvėje
išsiųsime 2024-07-25. Atsiprašome už nepatogumus

Geriausio Tėčio kojinių komplektas savaitei

17,99 €

  • 39-42
  • 43-46


Pristatysime per: 1-2 darbo dienas

Reikia greičiau? Susisiekite


Ar ieškote tobulo dovanos geriausiam tėčiui, kuriam patinka stilingos ir praktiškos dovanos? Mes pristatome jums mūsų bestselerį - septynių dienų kojinių komplektą, sukurtą būtent tokiam tėčiui kaip Jūsų!

Mūsų septynių dienų kojinių komplektas praturtins jūsų tėčio kasdienį gyvenimą. Kiekviena kojinė sukurta specialiai tam tikrai dienai. Nuo pirmadienio iki sekmadienio, jūsų tėčiui nebereikės galvoti, kurios kojinės derės prie jo dienos planų ar drabužių. Mūsų siūlomos kojinės pridės šiek tiek šmaikštumo ir stiliaus į jo kasdienį aprangą.

Kojinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios suteiks jūsų tėčiui maksimalų komfortą ir patogumą visą dieną. Jų švelnus audinys ir patogi elastinė juosta užtikrins, kad jūsų tėčiui nebus jokio diskomforto net ir ilgose ir energingose dienose.

Ko gero, geriausia šio septynių dienų kojinių komplekto dalis yra jo išskirtinumas. Mes suprantame, kad jūsų tėčio stilius ir poreikiai yra unikalūs. Todėl mūsų komplektas yra puikiai supakuotas ir pasirengęs tapti nuostabia dovaną. Tai yra idealus būdas parodyti savo tėčiui, kiek jums rūpi jo laimė ir patogumas.

Nepraleiskite galimybės nudžiuginti savo geriausią tėtį su mūsų septynių dienų kojinių komplektu. Užsisakykite jį šiandien ir leiskite jūsų tėčiui jausti ypatingą kiekvieną savaitės dieną.

Sudėtis90% medvilnės, 5% poliamidinio pluošto ir 5% elastano.

Galimi dydžiai: 39-42 arba 43-46 (EU)

Pastaba: kojinių sudėtyje yra 5 proc. elastano, taigi jos yra elastingos ir rekomenduojame iki 43 dydžio kojai 39-42 dydžio kojines

Kojinės parduodamas su dėžute taigi puikiai tinka dovanai!

30 prekių toje pačioje kategorijoje: