Iki 2024-07-24 atostogaujame, visus užsakymus pateiktus el. parduotuvėje
išsiųsime 2024-07-25. Atsiprašome už nepatogumus

Gigantiška gertuvė

21,99 €

Prekyboje: neturime


Originali gertuvė pagaminta iš nerūdijančio plieno, užsukama metaliniu kamšteliu. Gertuvė yra plokščia, 1.9l lengvai tilps į kuprinę ir bus patogi laikyti.

Žūklė ir medžioklė daugumai vyrų jau seniai yra nebe būdas išgyventi, o hobis, kuriam reikalinga gera kompanija ir tam tikri ritualai, padarantys šią veiklą tikra švente ir nuostabiu būdu atsipalaiduoti. Kad gerai vyriškai išvykai nieko netrūktų, norime pasiūlyti Jums originalią gertuvę, kuri sušildys Jus žvejojant ant ledo ar medžiojant šerkšnu pasipuošusiame miške!

Originali gertuvė pagaminta iš nerūdijančio plieno, užsukama metaliniu kamšteliu. Gertuvė yra plokščia, 1.9l lengvai tilps į kuprinę ir bus patogi laikyti net ir su pirštinėmis, kai ant ledo ar miške sušalsite ir norėsite atsigerti.

Iš tokios gertuvės gerti daug smagiau nei iš paprastos, ypač jei ji dovanota brangaus žmogaus. Esame tikri, kad tokios gertuvės nė vienas žvejys ar medžiotojas nepadės į lentyną, bet noriai ims į žūklę ar medžioklę ir mielai vaišins iš jos draugus!

Jei žvalgotės smagios dovanėlės žvejui ar medžiotojui, nepražiopsokite — padovanoję šią gertuvę tikrai liksite įvertinti ir būsite originalūs!

30 prekių toje pačioje kategorijoje: